سیستم پرده هوای شاهرخی

سیستم پرده هوای شاهرخی

امروزه استفاده بهینه در مصرف انرژی یکی از بزرگترین دغدغه‌های جوامع صنعتی می‌باشد. وابستگی صنعت و تکنولوژی به انرژی، واهمه اتمام آنرا برای انسان امروزی به صورت یک کابوس در آورده است. همین دغدغه انسان را بر آن داشته که در حفظ انرژی تلاش بیشتری انجام دهد و در مصرف آن تامل بیشتری نماید.

موارد بسیاری در صنایع گوناگون از خودروسازی تا ساختمان برای این مهم پیش بینی شده است. سیستم‌های پرده هوا سال‌هاست در کشورهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و خوشبختانه اخیرا در کشور ما به این سیستم‌ها توجه ویژه‌ای شده است.

پرده هوا چیست؟

سیستم پرده هوای شاهرخی

به طور خلاصه پرده هوا یک جت هوا با سرعت بسیار بالاست که لایه هوای محافظ را به وجود می‌آورد.

این لایه هوا موجب به حداقل رساندن انتقال حرارت، رطوبت، گرد و خاک و ورود حشرات از  طریق درهای باز می‌گردد. این سیستم یک انرژی جنبشی در هوا ایجاد می‌کند که این امر موجب به وجود آمدن مقاومتی در برابر نفوذ هوا و ذرات ناخواسته می‌شود.

این امر در اماکن پر رفت و آمدی که به طور مرتب با محیط بیرون در ارتباط است بسیار مفید بوده و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد.

پرده هوا ساخت گروه صنعتی شاهرخی

گروه صنعتی شاهرخی علاوه بر داشتن نمایندگی شرکت‌های معتبر اروپایی در جهت استقلال صنعتی کشور اقدام به ساخت این نوع سیستم‌ها با الهام از نمونه های خارجی کرده، این سیستم‌ها در دو نوع صنعتی و عمومی در مدل‌ها و اندازه‌های مختلف با توجه به محل نصب، ارتفاع و شدت باد محیطی ساخته می‌شوند. امید است با توجه به سابقه درخشان گروه صنعتی شاهرخی در عرصه تاسیسات، محصولات جدید این واحد رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.

پرده هوا

گروه صنعتی شاهرخی

 
 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن